04 січня голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов в урочистій атмосфері вручив особовому складу рятувальників 8-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області одинадцять комплектів сучасного бойового одягу вогнеборця. На захід також був запрошений голова Сарненської районної державної адміністрації Володимир Яковчук.
Руслан Серпенінов зазначив: «Бойовий одяг захищатиме життя та здоров’я місцевих рятувальників від небезпеки у будь-якій надзвичайній ситуації». Керівник районної ради побажав вогнеборцям менше виїздів та надзвичайних ситуацій різного характеру, а також привітав з наступаючими Різдвяними святами.
Потому заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Ігор Михальчук  відзначив грамотами: голову Сарненської районної ради Руслана Серпенінова «За співпрацю з підрозділами обласного управління ДСНС України у Рівненській області та вагомий внесок у справу захисту населення і території Сарненського району від пожеж та надзвичайних ситуацій» також грамотами було нагороджено двох співробітників 8-ї державної пожежно-рятувальної частини «За високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов’язків» та «За високий професіоналізм, мужність, проявлену під час гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій».
Також полковник Ігор Михальчук представив особовому складу рятувальників Сарненського підрозділу нового начальника 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області підполковника служби цивільного захисту Сергія Мосійчука.
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області

668 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × два =