10 липня у селі Боянівка Заборольської сільської ради Рівненського району відбулися урочистості з нагоди 365-ї річниці з дня його заснування.
На свято зійшлася велика сільська родина. Також привітали громаду села заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, депутат Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук, голова Рівненської районної ради Віталій Стельмах, перший заступник та заступник голови Рівненської райдержадміністрації Ігор Грубий та Сергій Подолін.
2.jpg
Керівники області та району вручили цінні та пам’ятні подарунки учасникам антитерористичної операції та матерям-героїням, котрі мешкають у Боянівці.
– Вітаю громаду Боянівки зі святом! Доля подарувала вам можливість жити у прекрасному мальовничому краї. Ваші предки вклали багато сили і праці в розбудову села, аби воно стало гордістю кожного із нас. Тож бажаю боянівцям завжди бути єдиними у своїх починаннях, розвивати та примножувати славу України та Рівненщини. Гідного життя вам й добробуту на своїй, Богом даній, українській землі! – зазначив у вітальному слові заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.
3.jpg
Кращі майстри села представили свої вироби на ярмарці, по закінченню котрої відбувся святковий концерт за участі хорових аматорських колективів Рівненського району.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:   
651 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 2 =