До заступника голови обласної ради Степана Павлюка звернулись за допомогою мешканці сіл – виробники сільськогосподарської продукції із проханням відстояти їх право на торгівлю на металевих лотках, які встановлені поблизу Центрального ринку вздовж вулиці Гетьмана Полуботка. Ці лотки були збудовані для торгівлі сільськогосподарською продукцією саме дрібними товаровиробниками. Це, з одного боку мало дати можливість селянам торгувати в нормальних умовах, а з іншого – покупцям придбати необхідні продукти харчування з перших рук, без переплати.

Але, не так сталось, як гадалось – лотки майже повністю зайняли організовані торговці, які здійснюють перепродаж продукції. А простим селянам нічого іншого не залишається, як торгувати із землі.

Тож вислухавши відвідувачів, Степан Павлюк особисто ознайомився із ситуацією поблизу центрального ринку, зустрівся з його керівником Олександром Новосадом. Вирішено надати торгові місця організованим торговцям в межах ринку, а лотки залишити для використання селянам, які привозять на продаж власноруч вирощену продукцію. Враховуючи, що практична реалізація цієї пропозиції лежить в межах компетенції міськвиконкому, Степан Павлюк доручив вирішити зазначене питання керівнику відповідного управління та тримає на особистому контролі його вирішення.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

537 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 4 =