Військовослужбовці та демобілізовані бійці з Рівненщини пройшли спортивні тестування напередодні проведення Національних Ігор Нескорених.
На фото – учасник бойових дій з Рівненщини Сергій Пандрак
Тестування пройшли у Львові, Одесі та Києві.
До участі у відборі у Національних Іграх Нескорених зареєстровано семероучасників АТО з Рівненщини. Це ЮрійГорбачов, Андрій Усач, СергійУлітенков, ІванЛепеха, Валентин Дерело, Сергій Пандрак та В’ячеславХільчишин.
Усівони брали участь в бойових діях на Сході України та отримали поранення.Чоловіки могли спробувати себе у різних видах спорту та визначитися, у якому виді змагатися.
Доброволець Іван Лепеха (на фото) з Рівного пішов захищати цілісність України у складі батальйону “Айдар”. Іван нагороджений орденом “За мужність” 3-го ступеня. Хлопець займається пауерліфтингом у рівненському центрі Інваспорту, але під час тестування вирішив спробувати свої сили і в інших спортивних дисциплінах.
Нині учасники тестувань готуються до Національних Ігор, що відбудуться 14 вересня у столиці, де визначатьсклад української команди.
Торік захисник Луганського аеропорту Андрій Усач (на фото) здобувзолоту медаль на «Іграх Нескорених» у Сіднеї. Березнівчанин зайнявперше місце у командному заліку разом з українськими лучниками Майєю Москвич та Сергієм Шимчаком. Цьогоріч Андрій знову пройшов спортивні тестування в рамках відбору до збірної України.
Ігри Нескорених-2020 пройдуть 9-16 травня 2020 року у Гаазі, Нідерланди.
Тут візьмуть участь 19 націй: Афганістан, Австралія, Бельгія (вперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.
Учасники змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні від Jaguar Land Rover, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках.
В 2020 році Україна вже втретє візьме участь в Іграх Нескорених. Цього року, зважаючий на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор Нескорених збільшила квоту для української команди –  з 15 до 20 чоловік.
Вболіваймо за наших!
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
201 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + два =