unnamedДо її складу,  згідно перспективного плану, мають увійти 4 сільські ради – Семидубська, Гірницька, Соснівська та Майданська. Однак останні призупинили своє рішення, і вирішили поки не обєднуватися. Сільська голова  Марія Слободенюк пояснила таке рішення супротивом  людей. Розповідає, що люди в селах мало знають про перспективу ОТГ. Мовляв, за довідками далеко їздити та побоюються закриття школи.  До того ж вирішили почекати. І можливо в майбутньому приєднатися до громади, яка буде більш успішною.
Консультанти проекту Пульс АМУ в рамках «Децентралізаційного Марафону»  провели зустріч, на якій розяснили  усі правові аспекти створення громади.
Консультант з правових питань Василь Курилас  наголосив, що створення  громад неминуче. Усі сільради намагаються домовитися у якому форматі обєднуватися, адже нині процес є добровільний. Якщо Майданівська сільська раде не передумає, тоді можна рухатися  без неї, але потрібно все починати з  нуля – прийняти рішення про новий формат ОТГ, внести зміни до перспективного плану, і вже потім приймати рішення про створення ОТГ.
Представники Майданівської громади обіцяли ще раз провести сходи села, водночас  запросять фахівців, які детально розкажуть людям, що таке громада у розрізі реформи децентралізації. 
Люди сподіваються знайти порозуміння, і таки домовитись про попередній формат обєднання. Адже розуміють необхідність створення ОТГ.
Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ
Теґи:
542 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + 9 =