парфуми1

Обласний підрозділ очолив Валерій Самчук. Сьогодні, 14 червня, Голова Національної поліції України Сергій Князєв представив нового керівника особовому складу. У представленні взяли участь керівники місцевої влади, народні депутати України.PM350image004
Характеризуючи оперативну обстановку в регіоні, Голова Національної поліції відзначив позитивні тенденції в роботі обласної поліції. Зокрема, впродовж 2017 року зловмисникам оголошено про підозру по 1697 кримінальних правопорушеннях з числа зареєстрованих у звітному періоді. З цього числа 25 підозр – по особливо тяжких злочинах та 547 – по тяжких.
Правоохоронці розкрили 18 із 20 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень. Минулого року таких фактів було 23. Крім того, поліцейські зі 118 пограбувань встановили 62 особи, причетних до цих злочинів. Знизилася кількість розбійних нападів (з 23 у минулому році до 17 у цьому), з них більшість (11) – розкрито.
Також позитивними є результати у розкритті крадіжок, кількість яких зменшилася з майже 3,4 тисяч до 2919 злочинів. Водночас по цих злочинах встановлено 803 причетних до них особи (минулого року – 445). Збільшилася результативність у виявленні злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків – з 86 фактів у 2016 році до 188 – у цьому. Крім того, виявлено 117 фактів незаконного поводження зі зброєю проти 68 подібних фактів у минулому році.
Валерій Присяжнюк, який до цього очолював поліцію Рівненської області, подякував керівництву Нацполіції, місцевій владі і колегам за роботу та підтримку.
Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що в подальшому колектив обласної поліції на чолі з новопризначеним керівником Валерієм Самчуком підхопить цю естафету.
«Соромно за Рівненщину вже давно нікому не стає. Я задоволений роботою підрозділу по основним життєво важливим напрямкам, де люди оцінюють наші дії чи бездіяльність», – наголосив Сергій Князєв.
Валерій Самчук народився в с. Головниця Корецького району Рівненської області. У 2002 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України. Розпочав службу в органах внутрішніх справ із жовтня 1995 року на посаді дільничного інспектора міліції групи дільничних інспекторів міліції третього відділу міліції Рівненського міського управління МВС України в Рівненській області.
У період із 2002 по 2007 рік ніс службу на посаді помічника начальника чергової частини – оперативного чергового чергової частини оперативного відділу штабу управління МВС України в Рівненській області.
У липні 2010 року призначений заступником начальника оперативного відділу штабу УМВС України в Рівненській області – начальником чергової частини.
З грудня 2011 року очолював Острозький міський відділ (з обслуговування м. Острог та Острозького району) УМВС України в Рівненській області, згодом – начальник Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.
У травні 2016 року Валерій Самчук призначений на посаду заступника начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області.
Повідомляє департамент комунікації Національної поліції України
610 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + 12 =