парфуми1

Рівне стало дев’ятим містом в Україні, де запрацював такий вид нарядів як велопатруль. Учора 5 поліцейських виїхали на патрулювання на спеціально оснащених велосипедах. Попередньо вони пройшли спеціальне навчання. Тренінг провели їм інструктори з Канади, які мають 20-річний досвід велопатрулювання.19225281_1359009757481430_366326038865946191_n
Голова Національної поліції України Сергій Князєв проінспектував чергову частину, гараж, зали, де тренуються патрульні. Глава відомства поцікавився, як пройшли перші години велопатрулювання та як сприйняли їх рівняни. Патрульні повідомили, що мешканці міста схвально поставилися до появи таких поліцейських нарядів у Рівному.
Патрульні на велосипедах курсуватимуть у Рівному переважно в центрі міста: Лебединка, район стадіону «Авангард», парк «Хімік», парк Шевченка, район Басового Кута, а також на вулиці Набережній. Також їх залучатимуть до охорони правопорядку під час масових заходів, там, де будуть великі скупчення людей.
Начальник Управління патрульної поліції в м. Рівне Сергій Мерчук зазначив, що поява в обласному центрі велопатрулів – це лише початок.
«У нас великі сподівання, що незабаром ми поповнимо ряди велопатруля новими бійцями. Є розуміння і від керівництва патрульної поліції і від влади, що це ефективний спосіб охорони громадського порядку, який давно і успішно практикують за кордоном», – зазначив він.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
451 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 2 =