Голова Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Рибачок вперше відвідав Рівненську атомну станцію. Під час перебування на найбільшому промисловому підприємстві області губернатор зустрівся із генеральним директором РАЕС Павлом Павлишиним, побував у машинному залі та на блочному щиті управління енергоблоку №1, ознайомився з навчально-тренувальним процесом в НТЦ РАЕС, а також оглянув недобудовану загальноосвітню школу №6 міста Кузнецовськ.

За словами С. Рибачка, його візит у Володимирецький район та у місто атомників викликаний соціальними потребами регіону та необхідністю економічного розвитку області. Ведеться моніторинг недобудованих об’єктів Рівненщини, які потребують вкладання коштів.

– У планах – закінчити будівництво Володимирецької районної лікарні. Окрім того, є соціальна проблема у Кузнецовську – добудова 6-ї школи. Знаю, що багато хто обіцяв її добудувати. Я таких обіцянок давати не буду, але постараюся зробити все можливе, щоб отримати фінансування на завершення будівництва, – заявив голова ОДА.

Під час візиту до Рівненської АЕС очільник області відмітив високий рівень безпеки об’єкту.

– Атомна станція як найбільше в області промислове підприємство є стратегічним і пріоритетним об’єктом, а його працівники мають високий фаховий і професійний рівень. Гадаю, Рівненщина може бути спокійна, – підкреслив губернатор.

Про це повідомляє прес-центр Рівненської АЕС

Теґи:     
543 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + вісім =

НОВИНИ