«Рівненщина має скоротити 29 мільйонів 800 тисяч кубометрів використання газу, таким є завдання Уряду, – повідомив заступник голови ОДА Тарас Пустовіт під час колегії облдержадміністрації. – Таке зменшення споживання імпортного енергоносія складе 30 відсотків економії у порівнянні з попереднім опалювальним сезоном».

Це вдасться зробити за рахунок організаційних, технічних, тимчасово кризових та заходів по заміні газових котлів на альтернативні, розповів Тарас Пустовіт. Загалом планом заходів передбачено здійснити понад півтори сотні заходів, 40 відсотків з яких вже реалізовано.

Заступник голови ОДА зазначив, що рішення щодо зміни температурних режимів буде прийматися на столичному рівні. «У цьому разі буде здійснено перерахунок тарифів, тож люди не будуть переплачувати. Ніхто за рахунок мешканців Рівненщини економити не буде», – наголосив Тарас Пустовіт.

Разом з тим, голова ОДА Сергій Рибачок звернув увагу присутніх на те, що зменшення температурного режиму – це крайній захід. Першочергово потрібно докласти максимум зусиль для виконання решти завдань. Так, на думку Сергія Рибачка, варто акцентувати увагу на облаштуванні будинкових лічильників теплоенергії, встановлення яких менш затратне у порівнянні із заміною котлів. Водночас, голова ОДА зазначив, що виконання запланованих заходів щодо економії природного газу – це персональна відповідальність керівників районів та міст.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

Теґи:   
578 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + шість =