Як відомо, засудженим, які відбувають покарання у виправних колоніях, часто-густо намагаються передати заборонені предмети. Наркотики, алкоголь, колоди гральних карт, телефони та багато іншого вилучають працівники установ при перевірці посилок та передач. Нерідкими бувають випадки, коли пакунки потрапляють на територію установи шляхом перекиду через огорожу. Працівники колоній відмічають, що передачі з прихованими забороненими предметами та речовинами, засудженим доволі часто везуть їхні родичі.
Окрім перевірок пакунків, які надсилають та привозять в’язням, працівники колоній систематично проводять обшуки у самих установах.
Так, 11 жовтня загальний обшук провели у Катеринівській колонії №46, що на Рівненщині. Шукали заборонені предмети у виробничій та житловій зонах установи.
Серед вилучених предметів працівники колонії виявили телефони та зарядні пристрої, саморобні електричні прилади, гральні карти, дріжджі, брагу та ряд інших предметів, які заборонені для використання засудженими“, – розповідає Новинам по-рівненськи  начальник відділу охорони, режиму та нагляду у Рівненській області Управління організації діяльності служб Державної кримінально-виконавчої служби України, підполковника внутрішньої служби Олександр Рак.
Олександр Рак зазначає, що нині працівники встановлюватимуть та перекриватимуть джерела надходження заборонених предметів до установи, а засуджені, яким належать дані речі будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності.
2 778 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =