ГО «Платформа жіночих ініціатив «Діями»» – продукт проекту «Посилення впливу жінок Гощанського району та Смизької ОТГ на ухвалення рішень, шляхом створення громадських організацій», який підтримала Асоціація Міст України. Організація уже зареєстрована в установленому порядку, а отже має юридичні підстави здійснювати свою діяльність.
Засновники вже працюють над формуванням команди жінок. Наразі, експерти розроблятимуть стратегію діяльності організації, працюватимуть над формуванням команди та лідерських навиків жінок, які прилучаться до її роботи.
Для мене, важливо посилювати особистісну компетенцію жінок, формувати для них мотиваційне середовище, розказувати про успішні жіночі практики із інших регіонів. Дуже важливо створити комунікаційний майданчик для жінок, які б обмінювалися досвідом та мотивували одна одну досягати успіхів й спільно працювали над проектами, які поліпшували життя в наших громадах. Це буде те, із чого починатимемо свою роботу. – розповідає Новинам по-рівненськи голова ГО «Платформа жіночих ініціатив «Діями»» Наталія Калька. – Ми дуже сподіваємося, що в результаті у нас сформується команда успішних жінок, бо насправді наявність сильної команди однодумців – це вже половина успіху. –  – Буде команда – буде можливість реалізовувати проекти, які поліпшать життя в наших громадах. Буде команда будуть екологічні та культурні проекти, ігрові та відпочинкові зони для дітей, освітні простори в школах. Буде команда – будуть депутатки у місцевих раді та лідерки, які займатимуть керівні посади в регіоні. Буде команда – будуть напрацьовані успішні кейси роботи із сім’ями у яких виховують дітей із особливими потребами.
317 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =