8 сильних та якісних проектів територіальних громад Рівненщини на свій розвиток одноголосно підтримала Конкурсна рада з проведення щорічного обласного конкурсу
Далі справа за обласними депутатами. Адже виділення коштів на їх реалізацію, за умови співфінансування, буде розглядатися на найближчій сесії. А саме йдеться про додаткових 675 тисяч гривень.
«У разі позитивного прийняття рішення сесії обласної ради щодо додаткового фінансування проектів розвитку територіальних громад, ми вперше за час існування даного конкурсу отримаємо на рік суму у розмірі 1,5 мільйона гривень», – наголосив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
Так, за допомогою коштів обласного бюджету громади Сарн, Дубровиччини, Дубенщини, Демидівщини, Здолбунівщини та Костопільщини зможуть вдосконалити своє енерго- та ресурсозбереження, організувати більш ефективну систему надання соціальних послуг населенню, а також розвинути підприємництво в населених пунктах.
Нагадаємо, що щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад функціонує з 2010 року. Цьогоріч серед 65 проектних заявок вже на підтримку 8 проектів виділено 800 тисяч гривень. Минулого року повний обсяг фінансування проектів був 762,4 тисячі гривень.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
481 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 14 =