Нині в Україні найбільше привітань чоловіки отримують 14 жовтня у День захисника України — свято, що відзначається у день Покрови Пресвятої Богородиці і водночас є Днем Українського козацтва.
Утім це не єдиний день у рік, коли наших любих чоловіків можна привітати. Світова спільнота має у запасі кілька дат, якими відзначає і відмічає важливість чоловічої ролі у світі та навіть закликає боротись із гендерною дискримінацією та утисками, які подекуди зазнають особи чоловічої статі.
У першу суботу листопада відзначають Всесвітній день чоловіків. У цьому році цей день припадає на суботу — 4 листопада.
Свято було запроваджено з ініціативи австрійського магістрату і керівництва відділення ООН у Відні. Ключовим моментом заходу було щорічне вручення Всесвітньої чоловічої премії видатним діячам політики, науки, бізнесу, культури, мистецтва.
Також щороку, 19 листопада в Австралії, країнах Карибського басейну, Північної Америки, Азії і Європи святкують Міжнародний день чоловіків.
Організатори святкувань у цей день намагаються донести до людей важливість збереження здоров’я хлопчиків і чоловіків і підкреслити позитивний вплив чоловіків на сім’ю та виховання дітей.
А у третю неділю червня відзначається День батька.
З огляду на викладене, редакція «Новин по-рівненськи» поцікавилась у відомих рівнянок, що вони зичать чоловікам у їхні чоловічі дні і зокрема сьогодні — у Всесвітній день чоловіка:
Марія Рудомська, директор з розвитку відомої ТМ «Щедрик», бажає усім чоловікам сміливості на шляху до мети: «Бути здатними на вчинки. Стати захистом та опорою для своїх жінок і у відповідь отримати вдячність, турботу та любов. Знайти і покохати ту, яка буде надихати на успіх і самореалізацію. Берегти це, аби бути впевненим у вашому щасливому “завтра”».
Юристка та активістка Ліана Диновська переконана — чоловіки є сильною статтю, жіночим тилом і захисниками, проте це не означає, що вони не люблять похвалу, компліменти і ласкаві висловлювання:
«Я маю великий дарунок у житті — двох синочків! Вони є моїми друзями і майбутніми чоловіками, тому я відмовляюсь від наявних стереотипів і перестаю тільки чекати гарних слів, вчуся сама підбирати і використовувати приємні слова для коханих синів. Оскільки поруч зі мною в житті є багато гарних друзів, я хотіла б привітати всіх представників сильної статі з їх днем! У цей святковий день хочеться найтепліші і найщиріші слова направити тим, завдяки кому жінки відчувають себе щасливими, тендітними, і захищеними- вітаю всіх чоловіків! Хочу побажати, великих перемог у всіх починаннях, ділових успіхів, сміливих рішень. Нехай вдома вас завжди дуже чекають, здоров’я тільки міцнішає, а ви завжди будете наповнені життєвими силами. Кохайте і будьте коханими».
Адміністратор Рівненського міського палацу культури та директор креативної студії «Party» Ірина Борболь: «Вітаю всіх причетних до Всесвітнього дня чоловіка! Не бажаю Вам, любі чоловіки, бути справжніми мачо, успішними бізнесменами чи галантними джентельменами… Просто будьте завжди не залежно від вашого віку, моди і погоди НОРМАЛЬНИМИ ЧОЛОВІКАМИ, які поступаються місцем жінкам у транспорті, які цілують свою дружину щоранку, які можуть побути “коником” для своїх дітей чи внуків і які не забувають регулярно телефонувати своїй мамі і дарувати їй квіти поки вона жива. Успіхів Вам!».
Фотограф Олена Чаборай: «Бажаю від життя брати тільки потрібне, не збирати зайвого, не розмінюватися на дрібниці і вміти цінувати те, що дається! Бажаю стабільного доходу, миру в родині, гармонії в душі, а головне здоров’я — воно ніколи не буває зайвим!».
Ольга Ангелова, речник відділу комунікації поліції Рівненської області: «Чоловіки основа життя жінки. Ви даєте нам крила й ви ж кидаєте їх долілиць… народитись чоловіком це лише шанс стати справжнім. Тож будь ним. Будь батьком, сином, братом, другом, опорою, прихистком і натхненням для тих, кому ти і є — життям!».
Від жіночого імені редакції «Новин по-рівнеськи» можу додати — любі чоловіки, БУДЬТЕ, незважаючи на дати у календарі.
Вікторія Малецька

2 862 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 1 =