парфуми1

митницяЯк повідомляє Рівненська митниця ДФС, в  зоні діяльності Рівненської митниці ДФС з 1 січня 2017 року експортно-імпортні операції здійснюють 897 учасників зовнішньоекономічної діяльності. З них 305 учасників ЗЕД раніше обслуговувалися на інших митницях ДФС.
Станом на 20 червня підприємці оформили 2317,9 тисяч тонн товарів.
Основними товарами експортних операцій є меблі для сидіння, банки скляні для консервування, фанера клеєна, соєві боби, фанера клеєна, мінеральні добрива, листи для клеєної фанери, лісоматеріали необроблені, галька, гравій, щебінь, котли для центрального опалення, кукурудза, олія соняшникова, деревина паливна, м’ясо охолоджене, одяг, ягоди чорниці заморожені.
Імпортують найчастіше вантажні автомобілі, трактори, причепи та напівпричепи, аміак безводний, легкові автомобілі, добрива мінеральні, скло, комбайни, арматуру для трубопроводів, карбонати, комбайни, смоли фенолоальдегідні, фунгіциди, трактори, форми для лиття скла, добрива мінеральні, рибу морожену та машини формувальні.
Підприємці найбільше імпортували товари з: Німеччини, Франції, Білорусії, Польщі, Чехії, Китаю, США, Італії, Індії, Росії та Нідерландів. Експортували, в основному, в Польщу, Німеччину, Угорщину, Литву, Францію, Словаччину, Білорусь, Туреччину, Італію, Бельгію, Австрію, Росію, Румунію, Нідерланди та Чехію.
Рівненська митниця нагадує, що порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами визначений ст. 455 Митного кодексу України та Наказом Міністерства фінансів України від 15.06.2015 №552 «Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами. Цей Порядок визначає вимоги щодо процедур обліку Державною фіскальною службою України та митницями ДФС осіб, які здійснюють операції з товарами, а саме:
– взяття на облік осіб, які здійснюють операції з товарами,
– присвоєння облікових номерів особам, які здійснюють операції з товарами,
– внесення змін до облікових даних осіб, які здійснюють операції з товарами,
– зняття з обліку осіб, які здійснюють операції з товарами,
– встановлення форм заяв та документів з питань обліку осіб, які здійснюють операції з товарами.
Взяття на облік осіб, які здійснюють операції з товарами, проводиться одноразово у відповідному підрозділі будь-якої митниці:
1) за зверненням таких осіб, у тому числі засобами електронного зв’язку, до відповідних підрозділів митниць,
2) при першому здійсненні такими особами операцій з товарами, контроль за якими відповідно до Кодексу та інших актів законодавства України покладено на митниці ДФС.
Особа, яка здійснює операції з товарами (або її представник, повноваження якого підтверджені довіреністю або письмовим договором між ним та особою, яку він представляє), для взяття на облік подає заяву про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами, за формою N 1-ЗЕД, наведеною в додатку 1 до цього Порядку.
Теґи:
442 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × пять =