парфуми 1

23 серпня на території ВП «Рівненська АЕС» відбулись нічні тактико-спеціальні навчання. За легендою навчань пожежа виникла в приміщенні кабельного тунелю пуско-резервної котельні в результаті короткого замикання в електричному кабелі. Ситуація ускладнювалась тим, що умовною пожежею було охоплено контрольні та силові кабелі, які знаходяться під напругою на площі 153,6 м², також в результаті пожежі в приміщенні виникла висока температура і сильне задимлення.IMG_5526
До навчань були залучені оперативно-рятувальні підрозділи ДПРЗ-2 (22 ДПРЧ, 23 ДПРЧ) ГУ ДСНС України у Рівненській області, оперативний персонал ЕЦ, військова частина по охороні РАЕС, чергова бригада електриків ЕЦ РАЕС, персонал цеху теплових та підземних комунікацій, бригада швидкої допомоги СМСЧ-3.
До ліквідації умовної пожежі було залучено                   6 автомобілів основного призначення, залучення яких здійснювалось за викликом №2 гарнізонного розкладу виїзду (плану залучення сил та засобів) та 25 чоловік особового складу ДПРЗ-2.
В ході тактико-спеціальних навчань було відпрацьовано організацію та тактику гасіння пожеж, ліквідацію НС під час гасіння кабельної продукції, що знаходиться під напругою, організацію та проведення рятувальних робіт, а також взаємодію персоналу РАЕС та оперативно-рятувальних підрозділів ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області.
По завершенню навчань дії оперативно-рятувальних підрозділів ДПРЗ-2 були високо оцінені керівництвом ВП «Рівненська АЕС».
Дані навчання дали можливість вдосконалити уміння керівників гасіння пожежі приймати та віддавати правильні рішення, а особовому складу підрозділів безпомилково їх виконувати.
Повідомляє головне управління ДСНС України у Рівненській областіреклама реклама
677 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + два =