Сьогодні в залі колегії УМВС України в Рівненській області відбувся брифінг за участі журналістів центральних та місцевих засобів масової інформації і заступника начальника УМВС — начальника міліції громадської безпеки Віталія Заславського.

Полковник міліції розповів про вчорашню подію, яка трапилася на Рівненському ливарному заводі. Віталій Заславський повідомив присутнім, що дана подія перебуває на контролі міністерства внутрішніх справ. На сьогодні вже встановлені особи учасників конфлікту. Наразі за вказаним фактом проводиться перевірка відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Разом з тим, до Рівненського РВ УМВС надійшло звернення представника власника заводу щодо встановлення осіб, причетних, на їх думку, до викрадення обладнання. Відомості внесені до журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень та інших подій. В разі підтвердження та встановлення після проведеної ревізії факту розкрадання майна, слідчим відділенням райвідділу міліції відомості будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, що вчора у другій половині дня 20 чоловік з числа добровольців батальйону «Дніпро – 1» зайшли на територію ЗАТ «Рівненський ливарний завод», який знаходиться у селі Городок Рівненського району, з метою вирішення непорозумінь з приводу майнових відносин між орендодавцем та орендарем підприємства. Поспілкувавшись з представниками підприємства, спецпризначенці залишили територію заводу.

 

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

Теґи:
453 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − пятнадцять =