вікноУ неділю, 21 травня у Рівному сталося самогубство. Про це «Новини по-рівненськи» повідомляли раніше. Нині ж стало відомо хто і чому вкоротив собі віку.
Трагедія сталася у будинку №31 по вулиці Відінська – там з п’ятого поверху вікна чоловік викинувся з вікна. Йому було 77 років. Самогубцем виявився батько відомого рівненського перукаря Сергія Літвінова, якого було вбито. Тоді у лютому місяці 2017 року звістка про цинічне та нахабне вбивство молодого стиліста сколихнуло усе місто. Тіло знайшли у поліетиленовому пакеті в квартирі, в якій мешкала його дружина з дітьми. Правоохоронці кажуть, що обґрунтовано головною підозрюваною є дружина Сергія Літвінова, Тетяна. На момент коли тіло знайшли, 23-річна жінка була вже у Єгипті зі своїм тамтешнім кавалером. До слова жінку планують екстрадувати 25 травня до України. Тетяна «попалась» єгипетським правоохоронцям коли прийшла по довідку по розлучення аби побратися із новим коханим. Утім те, що ймовірну убивцю Сергія знайшли його батька Івана вочевидь уже не цікавило. Життя без сина стало для нього нестерпним і не потрібним…
Сергій Літвінов

Сергій Літвінов

«Я скоренько боса вибігла. Іванко, що ти наробив кричу. Він відкрив очі і каже: до сина. і всьо! І кров пішла ротом», – розповідає сусідка покійного Мотря Кристаник.
Бабуся мешкає на першому поверсі, у момент суїциду поралася по господарству, хотіла нагодувати онука, коли почула тріск гілок виглянула у вікно і жахнулася – на землі лежав її сусід Іван.
Чоловіка намагалися врятувати переході, сусіди, медики… проте їх намагання були марними, чоловік не вижив.
Коли Іван викинувся з вікна його дружина Софія пішла у місто. Поверталася додому саме коли медичні працівники намагались урятувати її чоловіка. Просила допомогти та все дивувалася, як Іван зміг добратись до вікна.
Останні роки він майже не ходив через стан свого здоров’я, щоб вкоротити собі віку чоловікові довелось докласти неймовірних зусиль.
Про те що мав наміри піти з життя чоловік казав і дружині і сусідам. Надто немилим був світ без єдиного сина  на якого він чекав з дружиною довгі 16 років.
«У квартирі біля вікна, з якого вистрибнув чоловік , було виявлено стілець, який ймовірно чоловік міг використовувати для того, щоб вистрибнути з вікна. Відомо, що чоловік неодноразово висловлював намір покінчити життя самогубством», – коментує речниця ГУ Нацполіції в Рівненській області Любов Белаш.
До самогубства чоловік готувався. Як розповіла сусідка Мотря Кристаник чоловік був ідеально поголений, одягнув усе чистеньке, навіть носки бути ще з етикеткою, незабув чоловік і скористатись парфумами.
Надія Литвинюк
1 547 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 12 =