парфуми1

18664668_162479220954210_3985754251090718454_nПро маленького хлопчика  Владислава Кур’ята, “Новини по-рівненськи” писали неодноразово. Півторарічна дитина перебуває у важкому стані на лікуванні в опіковому центрі Рівненської обласної лікарні та нині потребує донорів крові. 
Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області, 12 червня 25-ть рятувальників та працівників Рівненської обласної державної адміністрації у переддень Дня донора добровільно здали кров для  Владислава Кур’яти . Успішно пройшовши медичний огляд та заповнивши всі необхідні документи, кожен учасник здав необхідні 450 мл. крові, такі необхідні маленькому Владиславу.
У доброчинному заході прийняли участь голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко та перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук.
1Після здачі крови, рятувальники та співробітники ОДА спільно вирішили передати усі свої продуктові пайки, що видаються донорам після здачі крові для потреб обласної дитячої лікарні.
«Врятувати життя людині можна не лише своїми професійними діями, але й участю в благодійній акції. Якщо ми можемо допомогти, то повинні це зробити: адже немає нічого більш ціннішого, ніж людське життя», – наголосив начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук.
Будемо сподіватися, що кров небайдужих держслужбовців та рятувальників допоможе, як найшвидшому одужання маленького Владислава.
А ми нагадаємо, для усіх охочих допомогти дитині, свою кров ви можете здати у Рівненській обласній лікарні у відділенні трансфузіології.
Підходити можна Щодня з 08:30 по 12:00!!!
З собою мати паспорт!
Група крові не важлива!
1 425 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 13 =