Як повідомляли раніше «Новини по-рівненськи» в магазині «СІЛЬПО», що в обласному центрі на вулиці Гагаріна працівниці супермаркету в електричній «м’ясорубці» затиснуло руку. Нині стали відомі усі подробиці цієї події.10219-річна Світлана молола сухарі коли її пальці затиснуло – усе це на очах у колег. Саме вони викликали медиків та рятувальників і до останнього підтримували дівчину. Від болю вона чотири рази втрачала свідомість. Тому, аби постраждала не бачила, як з допомогою бензорізу звільняють руку, її обличчя закрили курткою. Щоб полегшити страждання медики ставили знеболювальні уколи.
«Пекарю торгового закладу у виробничому приміщенні під час подрібнення хлібних сухарів затисло у м’ясорубці ліву руку. Дівчина надзвичайно сильно просила про допомогу. Діяти потрібно було надзвичайно обережно, щоб не нанести ще більше травм», – розповідає  Дмитро Мельник, речник ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій в Рівненській області.104Рятувальна операція тривала п’ять хвилин – руку звільнили, дівчина знову втратила свідомість.
Далі Світланою стали займатись медики травматологічного відділення Рівненської міської лікарні. Жодного перелому медичні працівники не виявили, утім операцію таки довелось робити.
«На щастя, їй повезло. Травма легкої ступені. Просто множинні рвані рани кисті. Зараз вона після операції. Стан задовільний»,- каже Олександр Пилипчук, травматолог Рівненської міської лікарні.
Рятувальники кажуть, що рука вціліла через новітні технології. Машина на якій працювала Світлана налаштована виключно на перемелення сухарів, від так, коли туди потрапили пальці вона просто припинила роботу.
Дівчина перебуватиме у лікарні поки не зніматимуть шви, тим часом спеціальна комісія буде з’ясовувати – стався даний випадок через порушення правили охорони праці чи ні.
Надія Литвинюк
582 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =