15 жовтня, шістдесят випускників Рівненського відділення НАВС отримали дипломи спеціаліста та здобули кваліфікацію юриста. У їх числі як цивільна молодь, так і працівники поліції.
На урочистості з нагоди випуску спеціалістів-правознавців завітали заступник начальника ГУНП в Рівненській області Микола Юсковець та начальник управління кадрового забезпечення Ігор Федорчук. Вони побажали молодим правознавцям не зупинятись на досягнутому, бути гідними громадянами нашої держави і впевнено робити свій внесок у її процвітання.
«Щиро вітаю Вас із завершенням навчання та здобуттям кваліфікації юриста,– з вітальним словом до випускників звернулася керівник Рівненського відділення НАВС Людмила Хмуровська. – Бажаю успішно реалізувати себе у професійній діяльності та йти по життю завжди впевнено, діяти справедливо і у правовому полі».
На завершення заходу – колективне фото на добру згадку про навчання і цей визначний день у житті кожного випускника.pm174image008 pm452image002 pm482image005 pm557image001 pm849image003
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
524 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × три =