Президент Петро Порошенко запропонує Верховній Раді вже в бюджеті цього року збільшити видатки на друк підручників, щоб кожен український учень отримав підручники від держави безкоштовно.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко представив останню законодавчу ініціативу Президента. Із державного бюджету на 2015 рік буде виділено додатково 365 млн грн на друк підручників для середніх шкіл.

Ростислав Павленко наголосив на тому, що Президент відносить освіту до стратегічної галузі, а витрати на освіту – не до видатків, а до стратегічних інвестицій. «Президент пропонуватиме Верховній Раді збільшити витрати на друк підручників вже в цьому році, що забезпечить кожного школяра комплектом безкоштовних нових підручників», – сказав Заступник Глави АПУ.

Заступник Глави АПУ повідомив про те, що, за даними Міністерства освіти, найбільш проблем в забезпеченні підручниками мають 4-7 класи, значна кількість підручників є зношеними.

За розрахунком Міністерства науки і освіти України, кожна школа через відповідні управління освіти отримає підручники в повному обсязі, включно із пріоритетним забезпеченням школярів із сільської місцевості.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

На Рівненщині заготовлено майже 9 тонн донорської крові

Рівнян просять без необхідності не виходити на вулицю

tomat_green-01

488 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =