Завтра, 21 грудня, на Рівненщині з робочою поїздкою перебуватимуть Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко та його заступник Лев Парцхаладзе
Урядовці візьмуть участь у відкритті новозбудованого приміщення Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що у Костопільському районі.
Початок о 12.20.
Навчальний заклад – це один з проектів Нового освітнього простору. Збудований за європейськими нормами, має яскравий дизайн у сучасній стилістиці, тут враховані сучасні енергозберігаючі технології, створено умови для інклюзивної освіти.
Також Геннадій Зубко та Лев Парцхаладзе побувають на ТзОВ «Українські лісопильні» в Костополі. Там о 14 годині відбудеться запуск першої черги виробництва лісопильного заводу.
Це наймасштабніший інвестиційний проект. Іноземна частка коштів складає 25 мільйонів євро. Підприємство обладнане за європейськими стандартами з високоавтоматизованим виробництвом.  
Після цього о 16.00 у приміщенні Рівненської ОДА (каб. 601) розпочнеться виїзна нарада Мінрегіонбуду з питань створення сучасних медичних амбулаторій в рамках реформи первинної медичної допомоги в сільській місцевості. До слова, це перша нарада на таку тему в регіоні.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
405 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять − 9 =

НОВИНИ