Дубенську виховну колонію управління ДПтС України в Рівненській області, з метою правового виховання, відвідали учні загальноосвітніх шкіл міста Дубно, які перебувають на обліках у кримінальній міліції Дубенського міського відділу.

Саме в Дубенській виховній колонії, шістьом хлопцям випала нагода позбутися своїх ілюзій та побачити реалії тюремного життя. Супроводжували учнів шкіл соціальні педагоги та співробітники Дубенського МВ УМВС України в Рівненській області.

1 (2)

Неповнолітнім показали умови проживання, роботи та навчання осіб, які засуджені за вчинення злочинів і відбувають покарання у колонії.

«На базіколоніїдіютьзагальноосвітня школа та професійно-технічне училище, щобїївихованцімализмогуздобутиосвіту і заробляти у подальшому на життя. Аленайзаповітнішоюїхмрієюлишається — житиповноціннимжиттям на свободі», – зазначив заступник начальника із соціально-виховної та психологічної роботи Дубенської ВК Віталій Лазаревський.

2 (1)

Хлопці були вражені побаченим та завірили присутніх, що побачене надовго закарбувалося у їхній пам’яті та змусило задуматися над майбутнім.

3 (2)

 

Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

Теґи:   
539 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × один =