13c587bec825f0ac7dd212abda4abf82У Швейцарії під час проведення шостої Моделі ООН – FerMUN 2016 троє млинівських школярів у числі 40 делегацій із 18 країн світу взяли участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в Організації Об’єднаних Націй.

– Яворська Валерія працювала в Економічній і соціальній раді Моделі ООН, Місюрин Андрій – у виконавчій раді Африканського союзу, Приступа Назарій – у виконавчому комітеті Верховного комісара ООН у справах біженців. У комітетах, де працювали учні, розглядались питання підтримки прав мігрантів і біженців, надання статусу громадянам прикордонних областей, що перетинають щодня кордон, працюючи в іншій країні, надання гуманітарної допомоги країнам, що її потребують і контроль за її ефективним використанням, запобігання діяльності терористичних організацій і захист від них місцевого населення, – розповіла вчитель французької мови Млинівської гуманітарної гімназії, керівник гуртка «Модель ООН» Світлана Гасяк.nash_-na-v_dkritt_.jpg

Освітня рольова гра «Модель ООН» проводиться у світі з 1953 року. Вона дозволяє молодим учасникам зрозуміти, як працює Організація Об’єднаних Націй, ії цілі та отримати уявлення про різноманітні досягнення у різних галузях життя, які можна досягти лише шляхом міжнародної співпраці.

Особливість FerMUN в тому, що засідання її комітетів відбуваються не в приміщенні навчального закладу, а в установах ООН у Женеві (Швейцарія). Цього року відкриття заходу проходило у Палаці Націй (саме тут розміщується Європейське відділення ООН у Женеві). Засідання комітетів та інших робочих органах моделі ООН відбувались у приміщеннях Всесвітньої метеорологічної організації та Світової організації торгівлі.

Вперше делегація учнів освітніх закладів Млинова взяла участь у «Моделі ООН» у лютому 2015 року, відвідавши третю франкомовну Модель ООН – MFGNU (Modèle Francophone Grenobloise des Nations Unies), яку організовував навчальний заклад Lycée Externat Notre Dame міста Гренобль (Франція).

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному під час спільної операції правоохоронці вилучили майже центнер бурштину

Підозрілу сумку на вулиці Рівного залишили юнаки з Волині

За що боровся, на те і напоровся…

“Друга ріка” співатиме рівнянам

У Рівному військові мають можливість безкоштовно відвідати кінотеатр

У Рівному в готелі повісився юнак

У Рівному відбудеться презентація проекту «Жива книга»

У шести бібліотеках Рівненщини відкриють пункти європейської інформації

 

Теґи:   
546 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − чотири =