«Зобов’язати Завізну А. І. привести будівництво об’єкту на вул. Шевченка, 105 в м. Рівне у відповідність до затвердженого проекту управлінням містобудування та архітектури, зокрема шляхом знесення габаритних розмірів будівлі з 21 м. х 8 м. до 9,3 м. х 6,5 м. та по висоті, зменшивши граничну висоту будівлі до зазначеної в містобудівних умовах і обмеженнях №41, виданих управлінням містобудування і  архітектури»,  –  саме такі вимоги поставила виконавча служба Рівненського міського управління юстиції перед скандально-відомою забудовницею, яка самовільно без дозволів побудувала будівлю у кілька поверхів на вулиці Шевченка, 105 замість одноповерхового будинку під вікнами школи.

Нагадаємо своєю іншою постановою виконавча служба арештувала усе майно цієї жінки та оголосила заборону на його відчуження.

– Накінець справа зрушилась в позитивному напрямку. Є абсолютно адекватне рішення виконавчої служби і порушена кримінальна справа. Тому у мене є впевненість, що ця справа буде доведена до логічного завершення, про що ми додатково повідомимо громадськість міста,  – зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 17952 17953

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

593 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + три =