Нещодавно у Рівненському районі зафіксували перший у цьому році випадок сказу. У селі Грушвиця від домашнього кота постраждало одразу троє людей – подружжя та зять.
Господар обійстя Петро Кругліцький пригадує, що саме йшов поратись по господарству, коли на нього напав кіт. Чоловік каже, що тварина спочатку спокійно сиділа, але в одну мить кинулась на ногу і впилася зубами в коліно. Про те, що кіт може бути хворим, селянин одразу й не збагнув: вирішив, що тварина так відреагувала на запах ліків, якими він перед тим змастив ногу.
«Він сидів , ну обично, як кіт сидить. Він різко на мене скочив,  вп’явся в ногу і в коліно зубами – я виривав», – каже Петро Кругліцький
Про те, що кіт, ймовірніше всього, скажений господарю стало зрозуміло, коли той напав і на інших членів родини. Аби більше ніхто не постраждав, дружина Петра Світлана знайшла тварину і забила палицею. Жінка переконує, що таким хижим кота, ще ніколи не бачила.
Труп тварини забрали ветеринари, підозри подружжя підтвердилися – кіт був скаженим. У родині припускають, що заразився від диких тварин, адже поряд ліс.
Нині постраждалі проходять відповідне лікування.
У Держпродспоживслужбі Рівненської області кажуть, що після інциденту, місцево було проведено належні заходи дезінфекції. Фахівці наголошують, сказ небезпечна хвороба, тому варто ігнорувати профілактичні щеплення для домашніх улюбленців.
Теґи:   
704 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × чотири =