У рамках кримінального провадження, відкритого за матеріалами управління захисту економіки в Рівненській області, слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури області повідомили 41-річному рівнянину про підозру у вчиненні злочинів у сфері службової діяльності, передбачених частиною 2 статті 364 та частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України.
Поліцейські встановили, що посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів. Достовірно знаючи про заборону, встановлену Земельних кодексом України, а саме мораторієм на продаж або іншим способом відчуження земельних часток (паїв), він погодив зміну цільового призначення земельних ділянок з “для особистого селянського господарства” на “для індивідуального садівництва”. Зазначені ділянки, загальною площею 7,5 га, розташовані на окраїні мікрорайону «Північний». Унаслідок зазначених протиправних дій зловмисник фактично вивів землю із пайового фонду.
Досудове розслідування за фактами службового підроблення та зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки триває.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
746 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × чотири =