Спартакіада серед неповнолітніх засуджених Дубенської виховної колонії  проводилася в три етапи. Протягом першого етапу змагання проводились у групах відділень. В другому етапі (липень) змагання проводились серед груп у відділеннях. Третій етап, фінальні змагання, між командами відділень проводились протягом серпня місяця.

IMG_9316

В період проведення Спартакіади засуджені установи змагалися не тільки з основних видів програми, але й проводили змагання з міні-футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу з спортсменами Дубенської ДЮСШ, з командою церкви «Віфанія», з дорослим складом команди «Джокер» м. Дубно та збірними командами установи з вказаних видів спорту. Був проведений шашко-шаховий турнір, а також сеанс одночасної гри з місцевим гросмейстром Пожарським А.С. Засуджені приймали активну участь в спортивній програмі фестивалю художньої самодіяльності «Червона калина».

IMG_9347

Було організовано перегляд засудженими відео- та кінофільмів на спортивну тематику, трансляції матчів Чемпіонату України по футболу, Ліги чемпіонів, Ліги Європи з футболу.

IMG_9365

Завдяки співпраці з громадськими та благодійними організаціями було поповнено спортивну базу установи футбольними, волейбольними та баскетбольними м’ячами, а також проведено ремонт вхідного приміщення до спортивного залу установи.

IMG_9373

«Участь у Спартакіаді прийняли 62 вихованці Дубенської виховної колонії. За підсумками Спартакіади переможцями визнано колектив засуджених відділення СПС №2. Переможці відзначені пам’ятними призами та грамотами», – розповідає начальник установи Валентин Марач.

IMG_9409

 Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

558 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 9 =