Спортивні школи Рівненщини фінансуються в повному обсязі. Про це під час селекторної наради з Міністром молоді і спорту повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук.

Зокрема, за його словами, на початку цього року в нашій області функціонувало 44 дитячо-юнацькі спортивні школи різних форм власності та підпорядкування.

«Наразі в області залишилося 42 дитячо-юнацькі спортивні школи. Спортивний заклад в Демидівському районі зачинено у зв’язку з відсутністю фінансування, а ДЮСШ товариства «Колос» з легкої атлетики було реорганізовано», – зазначив Олександр Савчук.

Разом з цим заступник голови ОДА поінформував, що на початку року батьки вихованців спортивних шкіл були занепокоєні перспективами майбутнього закриття ДЮСШ та зменшенням кількості тренерів. Однак керівництву області вдалося уникнути цього і зберегти як тренерський, так і учнівський склад таких закладів в повному обсязі.

«Завдяки державній субвенції, яка надійшла в квітні-травні 2015 року, нам вдалося практично повністю погасити заборгованість по заробітній платі, що виникла з початку 2015 року, та не допустити закриття спортивних шкіл. А сьогодні ми вивчаємо можливість створення комунального закладу «Рівненська обласна комплексна дитячо-спортивна школа» Рівненської обласної ради» як альтернативу ДЮСШ, що раніше фінансувалися з Фонду держмайна», – пояснив Олександр Савчук.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Жителі Рівненщини перетинатимуть кордон за спрощеним порядком

Заява міського голови про об’єднання територіальних громад навколо міста Рівного

У Рівненській області готуються до осінньо-зимового опалювального періоду

Торгівля підакцизними товарами на Рівненщині принесла бюджету понад 90 мільйонів гривеньtomat_green-01

502 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 8 =