240 членів НК «Верес» взяли участь у Загальних зборах Народного Клубу. Засідання відбулося на стадіоні «Авангард». Присутні заслухали президента НК «Верес» Олексія Хахльова, генерального директора Євгена Донцова, головного тренера команди Володимира Мазяра та капітана Микиту Ткачова. Крім цього учасники зборів ухвалили кілька важливих для діяльності клубу рішень.

20160605083258

Так, відтепер з десяти членів правління (а туди входять президент, два перші віце-президенти та сім віце-президентів) троє можуть не бути членами клубу. Це рішення відкриває двері для залучення у правління клубу фахівців, які у силу різних причин не є членами НК «Верес».

Прийнято рішення про те, що будь-який член клубу може надіслати на ім’я президента клубу запит щодо фінансової діяльності, і отримати у триденний термін відповідь.

Тим членам, які долучаться до Народного Клубу у новому сезоні, доведеться заплатити вступний внесок у розмірі 200 грн.

Гімном Народного Клубу «Верес» з-поміж трьох кандидатів (автори тексту – Андрій Пермяков, Тарас Тирак та Максим Коломис) переважною більшістю голосів було обрано варіант Максима Коломиса. Варто зазначити, що голосування за гімн відбувалося з допомогою паперових бюлетенів.

А ще учасники зборів підтримали проведення і в новому сезоні урочистих церемоній під час матчів.

Офіційний протокол рішень Загальних зборів НК «Верес» від 4 червня 2016 р. оприлюднений буде дещо згодом.

За повідомленням інформаційної служби НК «Верес»

890 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × два =