Працівники Сарненської місцевої прокуратури забезпечили участь у розгляді судом обвинувального акта стосовно 38- річного жителя смт. Клесів, якого було затримано працівниками правоохоронних органів під час видобування бурштину-сирцю.
Злочинну діяльність чоловіка було викрито та припинено на території Сарненського району, де за допомогою спеціальної техніки було знято верхній шар ґрунту та викопано котлован для видобування «сонячного» каміння. У громадянина вилучено мотопомпу, підхватки, тички, шланги та автомобіль «ЗІЛ».
Вироком Сарненського районного суду 04.09.2017 чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч.2 ст.240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) та засуджено до 2 років позбавлення волі з іспитовим терміном в 3 роки. Спеціальне знаряддя, яке слугувало для видобутку бурштину, конфісковано.
Також судом повністю задоволено цивільний позов Сарненської місцевої прокуратури та стягнуто з правопорушника на користь Клесівської селищної ради понад 22 тис грн збитків, заподіяних порушенням вимог земельного законодавства.
фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області
684 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 14 =