фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Набрав законної сили вирок суду щодо визнання винними трьохжителів Сарненщини, які у складі організованої злочинної групизаймалися незаконним видобутком бурштину-сирцю на територіїДубровицького району.

До реалізації своїх злочинних намірів 21-річний житель села СтрільськСарненського району готувався ретельно. Чоловік позичив у мешканцясусіднього села транспортний засіб марки «УАЗ», мотопомпу заводськоговиробництва, 12 пожежних рукавів, 10 металевих тичок, пожежний насос, генератор і прожектор, а в іншого жителя цього ж населеного пункту — щеодин «УАЗ».

Для налагодження «ефективного» процесу незаконного видобутку бурштинучоловік залучив до справи 35-ти і 40-річного односельчан. Очоливши таким чином організовану групу, разом зі своїми спільниками займався видобуткомбурштину-сирцю на території Дубровицького району.

Кожен із учасників злочинного угруповання діяв відповідно до попередньорозробленого та узгодженого плану із чітким розподілом функцій.Організатор здійснював керівництво, зберігав та надавав обладнання,визначав час, місце та особисто брав участь у незаконному видобуткубурштину-сирцю. До обов’язків двох виконавців входили здійсненнянезаконного видобутку бурштину шляхом гідророзмиву ґрунту за допомогоюмотопомпи, забезпечення тимчасового зберігання бурштину-сирцю та наглядза безперебійною і належною роботою обладнання.

Сьомого грудня торік злочинну діяльність організованої групи викрилита зупинили працівники управління захисту економіки в Рівненській областіДЗЕ Національної поліції України та Дубровицького відділу поліції.Організована група в урочищі “Пандус”, що на Дубровиччині, порушуючивимоги статті 19 Кодексу України про надра, самовільно, без отриманняспеціального дозволу на користування надрами, без оформлення вустановленому порядку документів, що посвідчують право на земельнуділянку, за допомогою мотопомпи заводського виробництва за добу видобулипонад 300 грамів бурштину-сирцю, а за неповний тиждень на територіїрайону — майже кілограм.

Зловмисникам призначили покарання у виді семи тисяч 650 гривень та 680 гривень штрафу відповідно. Обладнання, що використовувалося для незаконного видобутку бурштину конфісковано.

 Повідомляє  Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

Поліція оприлюднила фото з місця де втопився чоловік

На Рівненщині СБУ вилучила у скупника майже 190 кіло бурштину

Рівнян запрошують ознайомитися з краєзнавчою експозицією «Рівненщина літературна»

Слабозорі спортсмени з усієї України гратимуть в шашки на Рівненщині

На Рівненщині депутат втрутився у бійку і отримав струс мозку

На Рівненщині підприємства заборгували 8133,7 тис.грн. заробітної плати

Проект який викорінює стереотипи, або як рівненська журналістка досвід в Сумах переймала

Благочинний з Рівненщини відвідав зону АТО

На Рівненщині рятувальники отримали нове сучасне обладнання

Теґи:   
729 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + дванадцять =