16507911_1269782003105297_566300684142121074_n37-річний Сергій Літвінов, власник салону-перукарні «Серж», мертвий. 4 проникаючі ножові поранення, тіло у поліетиленовому пакеті – ця новина приголомшила та шокувала усе місто. Не менш жахливою стала і звістка, що вбивцею є колишня дружина чоловіка, яка скоїла злочин на очах у маленьких дітей. 
До правоохоронців звернулись занепокоєні рідні та друзі Сергія, бо той більше доби не давав про себе знати. Коли завітали до колишньої дружини перукаря Тетяни у квартирі застали двох діток та не зовсім тверезу бабусю – маму Тетяни. Про те, що сталося непоправне свідчив трупний запах, який відчувався у помешканні. Коли заглянули у кладовку побачили ногу чоловіка. Тіло загорнуте у поліетиленовий пакет було закидане мотлохом та дитячими іграшками, поряд на полиці документи, гроші та телефони чоловіка. 3
«На трупі є 4 проникаючі ножових поранення : два в живіт, одне в область грудної клітки зі сторони серця і одне в  правому боці», – розповідає Сергій Волков, заступник керівника ГУ Нацполіції в Рівненській області.
Нині правоохоронці цілком обґрунтовано у скоєнні злочину підозрюють колишню дружину Сергія –  23-річну Тетяну.5 (1)
Сусіди розповідають, що ті кілька місяців, які подружжя не жило разом, чоловік постійно приходив на приносив дітям продукти харчування. Однак візити супроводжувались гучними сварками та скандалами. Під час останньої одна з сусідок чула крики «Рятуйте, мене вбивають». Згодом усе затихло. А на вечір у квартирі була чутна голосна пиятика. Про те, що зовсім поряд сталося вбивство сусіди кажуть, навіть і не здогадувались. Після криків стукали у двері та ніхто не відкривав. Мешканці будинку припускають думку, що жінка хотіла позбутися тіла, адже після криків про допомогу, поряд з житлом бачили невідомого чоловіка на автівці.
Правоохоронці наразі з’ясовують чи були у жінки спільники, хто був присутній на гучній гулянці після вбивства та чи була під час вбивства у квартирі сестра Тетяни. 
«Є інформація, що вона покинула територію нашої держави на даний час знаходиться за кордоном  в Єгипті. Вона з аеропорта Бориспіль відчалила за територію нашої держави 9 числа в 0 годин 40 хвилин», – каже Сергій Волков.
На думку поліції, власне через поїздку до Єгипту та гроші могло статися убивство. Жінка планувала поїхати на відпочинок. То був не перший її візит за кордон, минулого літа вона вже туди їздила. А увесь цей час спілкувалася через Інтернет з громадянином Єгипту. Та на нинішню поїздку у жінки грошей не було. Вона попрямувала до перукарні чоловіка і взяла з сейфу гроші. Яку суму грошей забрала Тетяна, наразі не відомо. Ймовірно Сергій прийшов до дружини аби з’ясувати куди поділись гроші. Натомість замість грошей перукар знайшов власну смерть.
 Надія Литвинюк
4 412 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 1 =