R89IP_bphF02 травня місто Корець відвідала фіналістка телешоу «Голос. Діти» Катерина Качановська. У нічному клубі X-Zona юна зірка та проект DS DJ’S (DMS RIVI, DJ HELO, DJ EFECKT) впевнено «тримали» на собі увагу публіки. Окрім безпосередньо вокального виконання Каті, гості вечірки мали можливість почути треки сучасних пісень від вищезгаданих діджеїв, які до речі відвідали Корець вже вп’яте. Також на GREEN PARTY було багато цікавих конкурсів та лазерне шоу.
Опісля виступу сайту «Новини по-рівненськи» випала можливість поставити декілька питань молодій співачці.
– Катю, як виникла ідея відвідати Корець?
– Після концерту Ярмака, 26 квітня, на сцені парку культури й відпочинку імені Тараса Шевченка DMS RIVI(Саша Ілючок) запропонував поїхати виступити в Корець. Я погодилася, бо Корець доволі цікаве древнє містечко. А ще неподалік звідси знаходиться моя дача, та була я тут лише кілька разів, проте сподобалося, люди приємні, цікаво. Ще ніколи тут до цього не виступала, тому звичайно безсумнівно погодилася.
– Коли в майбутньому знову плануєте відвідати Корець?
– Чесно, то ще не знаю, бо як виникає ідея, то спонтанно. Як буду щось знати, то обов’язково про це повідомлю в інтернеті на своїй сторінці ВКонтакті. Якщо будуть запрошувати – думаю, обов’язково приїду!
– Як вам сьогодні атмосфера в цілому?
– Люди хороші, атмосфера клубна така як і повинна бути. Надіюсь мене й надалі будуть підтримувати в творчій кар’єрі.
– Надалі, які міста плануєте відвідати з концертами?
-У червні місяці я їду у Всеукраїнський тур «Потап. Діти», організований продюсерським центром Потапа й Ірини Горової «MOZGI Entertainment» спільно з телеканалом «1+1», по 10 містам України. Першим у цьому списку є Полтава. Тур проходитиме з 15 по 29 червня.
– Як взагалі просувається Ваша співоча кар’єра?
– Ну, як уже казала, готуюся до Всеукраїнського туру «Потап. Діти», надіюся, що все буде добре. Взагалі плідно займаюся, та співаю. 17 травня будемо виступати на концерті Ярмака на стадіоні «Мототрек» вже безпосередньо у Рівному, тому охоче всіх туди запрошую. Ось так намагаюся просувати свій талант, щоб хтось мене бачив, чув.
– Що Вам дав «Голос Країни»?
– По-перше, певну популярність, бо люди почали цікавитися моєю творчість, зросла кількість концертів, та й прихильники почали більше цікавитися моїм співом. Якихось глобальних змін не було, проте отримала певний досвід, поштовх вперед. Я ще раз усвідомила, що не треба зупинятися на тому, що є, потрібно продовжувати далі займатися своєю справою.

nJ7qLqUhY4s

p.s. Нагадуємо, що 17 травня на стадіоні «Мототрек» в рамках всеукраїнського туру виступить патріотично налаштований, відомий український хіп-хоп виконавець Ярмак. Репер презентує свій третій сольний альбом «Made in UA».
Квитки на концерт можна придбати у мережі магазинів «Музон»(Автовокзал, ТРЦ «Злата Плаза»). Також квитки можна придбати у режимі онлайн на сайті квиткового сервісу «Gastroli.ua».
Попередній продаж квитків (до 17 травня): 89 гривень;
У день концерту (17 травня): 100 гривень.

Лариса Качановська

1 969 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − 9 =