парфуми

Зануритися в атмосферу двадцятих років минулого століття, випити запашної кави, побувати на десятці виставок одразу, придбати різноманітні цікавинки майстрів ужиткового мистецтва, послухати ретро мотиви… Все це уздовж однієї з найстаріших вулиць Рівного – Поштової, на якій уже вчетверте відбувся унікальний та незвичний захід.46261
Свято має традицію – воно завжди проводиться в стилі ретро. Його учасниками є не тільки майстри ужиткового мистецтва, але й рівняни, які дуже часто відвідують такі дійства, перевтілившись у городян минулої епохи. Колориту святу додали мелодії початку ХХ століття, які лунали у виконанні музикантів-аматорів.
Один з організаторів іменин Поштової, завідувачка відділу виставок Рівненського краєзнавчого музею Галина Данильчук, зазначає, що в 20–30-х роках минулого століття місто було полікультурним, європейським, мало свої особливості, вишукані смаки в одязі, поведінці, культурі, побуті.
У неділю на Поштовій можна було побачити і виставку старих листівок нашого міста, древніх карт Рівного, фото з минулорічних святкувань.
Поділився своїми думками та враженнями від гуляньсекретар Рівнеради Сергій Паладійчук:
– Свято вулиці Поштової позитивне, колосальне своїм правильним емоційним навантаженням, яке дозволяє знайти приводи пишатися нашим містом. А Рівному потрібно відроджувати, віднаходити історичні крихти, які, на жаль, були втрачені протягом багатьох десятиліть, і давати можливість містянам пишатись як окремою вулицею, так і цілим містом.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
Теґи:   
712 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × один =