8ac07f3eda1698cdfa965f21a1538070У неділю в Рівному відбувся ХХVIII традиційний легкоатлетичний пробіг «Сильні духом – 2015». Разом з любителями бігу Рівненщини на старт вийшли спортсмени-аматори з Волині, Львівщини та Хмельниччини. Долучилися до них й легкоатлети з Білорусі. Віковий діапазон тих, хто, незважаючи на досить спекотну погоду, спромігся виявити свою силу духу, становив майже 70 років. Наймолодшому учаснику пробігу ледве виповнилося 12 років, найстаршому – 78.

Змагання були організовані клубом любителів бігу та ходьби «На старт!» та комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за сприяння управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та відділення Національного олімпійського комітету в Рівненській області.

Оскільки метою заходу є пропаганда серед широких верств громадян здорового способу життя, популяризація руху спорту для всіх, то участь у ньому могли взяти люди різних вікових категорій. Учасники пробігу змагалися на дистанціях 2,5 км, 5 км, 10 км та півмарафоні (21 км).

За підсумками змагань визначилися переможці на кожній дистанції в усіх вікових групах. Так, на дистанції 2,5 км, де змагалися юні спортсмени віком до 13 років, кращими були Аліна Коробова та Олександр Романюк з Луцька.

8b69df94998da503d65d3f139a9e8568

На дистанції 5 км серед юнаків і дівчат до 18 років перемогли теж лучани – В’ячеслав Панкевич та Ірина Коробова. Серед чоловіків найшвидшими на цій дистанції були: у віковій групі 19-39 років – Іван Хазанюк (Луцький район); у віковій групі 40-59 років – Петро Михальчук (Рівне); у віковій групі 60-69 років – Мирон Остап’як (Львів); у віковій групі 70 + – Богдан Дуліш (смт Мізоч, Здолбунівського району).

Серед жінок 5-кілометрову дистанцію найшвидше здолали: у віковій групі 40-59 років – рівнянка Ірина Козачук; у віковій групі 60-69 років – львів’янка Ольга Марушкевич.

На 10-кілометровій дистанції змагалися чоловіки вікових груп: до 18 років – переміг рівнянин Роман Бондаренко; 19-39 років – Григорій Хомич з Луцька; 40-59 років – Петро Музичук з Рівного; серед найстарших ветеранів перемогу здобув Ігор Лисий з Львівщини. Серед представниць прекрасної статі цю дистанцію взялися долати жінки віком 49-59 років, – перемогла Ольга Лопушевська зі Львова.

Півмарафон бігли чоловіки: 19-39 років – переміг рівнянин Тарас Нагорний; 60-69 та 70 + років, – перемогли представники Львівщини Іван Урущак і Микола Марушкевич.

Усі переможці нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами відділення НОК України в Рівненській області.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Земля для учасників АТО: за 10 днів Віталій Чугунніков вимагає звіту

За темпами промислового виробництва Рівненщина серед лідерів

Завтра на Рівненщині працюватиме заступник Міністра юстиції

НА РАДИВИЛІВЩИНІ ПРАЦІВНИКИ ДАІ ЗАТРИМАЛИ ОСІБ, ЯКІ ЗНЯЛИ ПОРЧУ З ПЕНСІОНЕРКИ НА 18 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Власники колишньої в’язниці НКВД нарешті встановили меморіальну дошку на стіні будівлі

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАТРИМАЛИ ЗБУВАЧА МЕТАМФЕТАМІНУ

Володимиреччина запрошує любителів автентичного відпочинку на фестиваль грибів

tomat_green-01

Теґи:
560 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 1 =