Допис з проханням про допомогу опублікувала у себе на сторінці у Фейсбуці Мар’яна Рева, заступник голови благодійного фонду «Скарбниця Надії»:
Просимо допомогти дитині-сироті!
Це термінове прохання без фотографії та прізвища дитини. Бо розміщення фото може спровокувати додаткові психологічні проблеми в дитини, якій потрібна допомога.
В обласній дитячій лікарні зараз знаходиться 16-річна дівчина, яка травмувала хребет. Можна впевнено сказати що дитині пощастило – хребець не розкришився, зміщення не було, дівчину не паралізувало нижче перелому.
Але не все так добре. До повного зрощення дівчині не можна підніматися, бо хребець може поломатися під вагою її тіла. Єдиний вихід з ситуації це виготовити корсет, яким дівчина буде користуватися кілька місяців і зможе ходити. Вартість корсету 7100 гривень.
Дитина кругла сирота, про допомогу до нас звернулися Центр соціальної реабілітації дітей та молоді і Рівненська обласна дитяча лікарня. Допомога потрібна вже, на виготовлення індивідуального замовлення піде ще тиждень часу.
Контактні дані
#фонд_Скарбниця_Надії
Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54
Реквізити для надання допомоги
КАРТКА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1050 4746
(картка відкрита на голову фонду «Скарбниця Надії»,
Кутик Юлію Миколаївну, і прив’язана до поточного рахунку фонду)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект “Допоможи дитині-сироті”

Просимо допомогти дитині-сироті!Це термінове прохання без фотографії та прізвища дитини. Бо розміщення фото може спрово…

Posted by Мар'яна Рева on Donnerstag, 11. Januar 2018

542 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × три =