1258440762bfeb06c10d4f20f378f100Про це повідомив листом Міністерство екології та природних ресурсів секретаріат Рамсарської конвенції. Рішенню, як зазначають в Мінприроди, передувала складна робота з дослідження стану екосистем та біорізноманіття водно-болотних угідь.
Відповідні сертифікати представникам Рівненського природного заповідника, який розташований на півночі області та є другим за розміром в Україні, вручать 2 лютого в Києві. Також на території заповідника встановлять спеціальні знаки і нанесуть межі вищезгаданих водно-болотних угідь на плани та карти.
«Сира Погоня» — єдиний болотний масив в Україні з горбисто-мочажинним природним комплексом, характерним для північних боліт. «Сомине» – це велика ділянка перехідних боліт, збережена у природному стані. Вона є крайньою південно-західною частиною болотного масиву Кремінне, розташованого в межиріччі річок Льва та Ствиги. Перехідне болото на цій ділянці переривається смугами суходолів та прилеглих лісових боліт. Тут розташоване озеро Сомине — типове озеро для Західного Полісся, його площа становить 56 га, максимальна глибина — 13 метрів.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
359 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =