Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оглянув стан будівництва спорткомплексу на Макарова у Рівному.
Тут вже повністю виконана підвальна частина.Зараз будується 1-й поверх, а в деяких частинах спорткомплексу будівельники вже «виходять» на другий поверх.
«Вартість всіх робіт – 300 мільйонів гривень. Третину з цих коштів ми виділили з держбюджету. Такі зали, як на Макарова, мають бути в кожному обласному центрі. Для цього ми і започаткували різні програми підтримки – через прямі субвенції з бюджету та по лінії Держфонду регіонального розвитку», – зазначає Володимир Гройсман.
Тоіркна будівництво спрямували 66,5 млн. грн. А упродовж 2019 року планують залучити понад 100 млн. грн. – 55 з ДФРР, 5 з місцевого бюджету та 48 за програмою будівництва Палаців спорту в регіонах.
«Універсальна спортивна арена на Макарова – це синонім слова «зміни», бо з пустки менш як за рік тут виросла основа майбутнього спорткомплексу. Дякую Уряду за суттєву підтримку цього проекту. Володимир Гройсман переконався, що кошти йдуть на велику і корисну рівнянами справу», – відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Нагадаємо, це один із 19 об’єктів, які фінансує Державний фонд регіонального розвитку. Зараз триває будівництво першої черги – це спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 глядацьких місць та з можливістю проведення змагань міжнародного рівня.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
438 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − сім =