У соціальній мережі «ВКонтакті» на своїй персональні сторінці Роман Партак  розмістив наступну інформацію:«Друзі, звертаюсь до всіх небайдужих! Маю автомобіль і можу відвезти допомогу в зону АТО. Тому організовую збір продуктів та елементарних речей для хлопців, які захищають нашу Батьківщину ще з березня. Знаю, що треба щось робити і не надіятись на владу. Тримаю зв’язок з нашим військовим побратимом, який зараз під Луганськом. Знаю, що потрібно їм зараз на передовій…».

Хлопець лишив свої контакті дані і в подальшому ретельно звітував на своїй сторінці про те, як проходить збір речей. А кілька днів назад Роман повернувся з Луганщини і розповів редакції сайту «Новини по-рівненськи», як пройшла його місія.

Ми дізналися, що ініціатива допомогти бійцям виключно самого Романа – до нього ж приєднався його товариш, який і поїхав з ним на передову.

Саме через соціальну мережу небайдужі рівняни дізнавалися про акцію та залучалися до однієї справи. Значно допомогла з продуктами харчування і благодійна організація “Руєвит”.

«Звичайно було страшно», – зізнається Роман. – «Але, як подумаєш, що вони там постійно в напруженій ситуації під обстрілами постійними, то як я не поїду. Там зовсім друге життя, там війна. Вже як вертались з блок посту дорога здавалася не такою страшною як туди. Якщо чесно, після того, як побував там,  тягне назад, до них на підтримку. Їм дуже важко, особливо морально…»

Особливо розчулила рівнян вдячність українських бійців – адже вони були перші хто доставив допомогу хлопцям на передову за 3,5місяці.

92X8SAkj-T8

 

«Шкода тих хлопців, вони на передовій, ми перші хто доставив їм такий вантаж, дуже, ну дуже були раді нас бачити і дуже дякували тим, хто чим міг допомагав, та долучився до організації такої передачі на блок-пост в Металіст. Це останній блок пост наших перед Луганськом, він постійно прострілюється з градів та мінометів. Хлопцям там дуже важко», – розповідає Роман.

Наступну поїздку молодий чоловік планує здійснити через два тижні та закликає небайдужих громадян долучитися до спільної справи.

Роман розповів, чого солдати в першу чергу потребують:
– засоби гігієни. (мило, шампунь, одноразові станки для гоління, піна чи гель для гоління)
– шкарпетки, нижня білизна.
– вода та продукти, які швидко не псуються;
– коремати,
– спальні мішки,
– батарейки різних видів,
– ліхтарики,
– берци;
– балаклави;
– розвантажувальні жилети;
«Досі не у всіх хлопців є бронежилети та кевларові шоломи. Швидко зношуються камуфляжні форми. І найбільш цінне це – тепловізор або пристрої нічного бачення», – підсумовує чоловік. – «Всі хто має можливість допомогти солдатам цими речами звертайтеся за телефонами 097-1878022, 066-0400560».

N6Afb4Z88vQ

Теґи:   
727 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять + 9 =