Рівненщина має стати краєм вихідного дня. Так вважає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Під час робочої поїздки на Дубенщину він ознайомився із станом одного із найцікавіших туристичних місць області – Тараканівського форту.
«Тараканівський форт – це місце, де знімають фільми, потужний туристичний магніт. Проте без належного догляду і розвитку. Ми хочемо це змінити. Поспілкувався з Міноборони, вони готові віддати Тараканівський форт на баланс області із ділянкою 8,68 Га для облаштування туристичної інфраструктури – парковки, каси, маршрути, готелі, заклади харчування», – розповідає Віталій Коваль.
Голова ОДА переконаний, що Тараканівський форт – важливий елемент на шляху до створення на Рівненщині туристичного хабу.
Побудований у 1890 році, Тараканівський форт із 1957 року перебуває на балансі Міноборони. Територія довкола об’єкту займає 64 Га, з яких сама споруда майже 5 Га. Проблема в тому, що на землі Міністерства не можна облаштовувати інфраструктуру і розвивати Форт, як туристично привабливе місце.
«Тараканівський форт щодня відвідують у середньому 15 автобусів, навіть у будні тут безліч автомобілів з туристами. За підрахунками – це майже 200 тисяч відвідувачів на рік. Якщо кожен з них придбає квиток – бюджет Рівненщини отримає суттєве наповнення. Не кажучи про привабливий імідж нашого краю», – відзначає голова ОДА.
На своїй сторінці ФБ Віталій Коваль закликав громадськість долучитися до наповнення інтерактивної туристичної карти Рівненської області.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
111 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 11 =