У 2017 році збільшилося виробництво продукції у промисловості, сільському господарстві, будівельній сфері. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час колегії облдержадміністрації.
«Найбільше зростання є у промисловості – 9 %. Це третій показник серед регіонів України. Галузь виробляє чверть від усієї продукції в області», – доповів Ігор Тимошенко.
Найбільше виробили меблів, електроенергії, будматеріалів, скло- та металевих виробів, продукції видобувної промисловості.
Щодо аграрного сектору області, то ним виробляється 5-та частина усієї продукції. Торік усі господарства виробили продукції на 4,2 % більше за попередній період. Такий показник забезпечив 8 місце серед областей.
Як зазначив Ігор Тимошенко, одним із факторів, що сприяли розвитку ­­галузі, стало підвищення ефективності використання сільгоспугідь.
«Торік забезпечено збільшення посівної площі на 19 тисяч гектарів. Разом з тим, переважно на Поліссі все ще не використовується близько 50-ти тисяч гектарів сільгоспугідь, найбільше у Березнівському, Володимирецькому, Дубровицькому та Костопільському районах», – каже заступник голови Рівненської ОДА.
Тож голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко доручив керівникам районів активніше працювати над збільшенням посівних площ. Адже, як засвідчив досвід минулого року, є попит інвесторів і на малородючі землі.
Також поліпшити ситуацію на селі може розвиток ягідництва та садівництва. Адже специфіка цієї галузі полягає у створенні нових робочих місць.
За словами Ігоря Тимошенка, зростанню сільгоспвиробництва у 2018 році сприятиме всебічна державна підтримка. Тому аграріям необхідно впорядкувати документацію, аби якомога більше залучити коштів.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
321 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 2 =

НОВИНИ