На сайті Державної міграційної служби України запрацював новий онлайн-сервіс перевірки недійсних документів
Тож відтепер жителі Рівненщини отримали змогу швидко та безкоштовно зробити перевірку у базах даних – недійсних, викрадених або втрачених паспортів міграційної служби та Міністерства внутрішніх справ.
Онлайн-сервісом можна скористатися за адресою: http://nd.dmsu.gov.ua/
Сервіс буде особливо корисним для громадян та організацій, які довіряють свої кошти та/або майно іншим громадянам і покликаний викорінити окремі види шахрайства за допомогою підроблених паспортів.
Найбільш відомим видом шахрайських оборудок є отримання кредитів та позик за чужими документами, у яких переклеєна фотокартка, але є і інші схеми, наприклад, у взаємовідносинах орендар-орендодавець житла, прокат обладнання та інструментів тощо.
Разом з тим, зайшовши на сайті ДМС розміщено послуги:
–      запису на електронну чергу до підрозділу міграційної служби на зручний час не більше як за два тижні для оформлення документів. На Рівненщині така послуга буде впроваджена у травні.
–      перевірки стану оформлення паспорта;
–      персонального формування розрахуноку вартості послуг та виписки рахунків з реквізитами  для оформлення паспорту для виїзду за кордон;
–      перевірки, як буде виглядати транслітерація Вашого прізвища та ім’я у паспорті громадянина України у формі картки та у паспорті громадянина України для виїзду за кордон.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
475 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × 2 =

НОВИНИ