Третій студійний альбом українського гурту The HARDKISS “Залізна ластівка” вийшов 19 вересня, а 11 березня гурт представить його в Рівному.
“Ми так любимо поєднувати несумісне. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе, – розповідає фронтвумен групи Юлія Санина. – “Залізна ластівка” – це і жива істота, птах, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали із сміливістю і силою”.
Новий альбом групи Юлія Санина порівнює з цілісним коконом, в якому панує своя атмосфера. Лірику стала інтимно, звучання треків більше електронним, а велика частина матеріалу – українською мовою.
Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе.
“За останні два нам вручили так багато нагород і премій – багато думають, що ми знаємо рецепт дива, – продовжує розповідь Юлія. – На самій справі все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам
самим подобається. Ми продовжуватимемо в тому ж”Ми так любимо поєднувати несумісне. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе, – розповідає фронтвумен гурту Юлія Санина. – “Залізна ластівка” – це і жива істота, і птах, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю і силою”.
Новий альбом гурту Юлія Санина порівнює з цілісним коконом, в якому панує своя атмосфера. Лірика набула інтимності, звучання треків більше електронним, а велика частина матеріалу – україномовним.
Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе.
“За останні два роки нам вручили так багато нагород і премій –і багато хто
думає, що ми знаємо рецепт успіху, – продовжує розповідь Юлія. – Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам
самим подобається. Ми продовжуватимемо в тому ж дусі…

Теґи:
245 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 16 =

НОВИНИ