Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков доручив головам РДА взяти під особистий контроль питання видачі землі під будівництво житла учасникам АТО.

За словами голови ОДА, близько півтори тисячі учасників АТО подали відповідні заяви на отримання земельних ділянок. Майже половина з них виявили бажання отримати ділянки в обласному центрі, а частина – в районних центрах. Тож Віталій Чугунніков закликав представників виконавчих органів влади та голів райдержадміністрацій взяти під особистий контроль процес виділення земельних ділянок учасникам АТО.

«Сьогодні питання виділення землі учасникам АТО перебуває у мене на особливому контролі. І я хотів би звернутися до представників виконкомів міст обласного значення та райдержадміністрацій. Візьміть під особистий контроль питання виділення землі для учасників АТО. Хочу вас запевнити, що хлопці, котрим не зможуть надати земельну ділянку, житимуть в помешканнях чиновників, відповідальних за це», – наголосив Віталій Чугунніков. 

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

323 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 14 =