Впродовж минулого тижня Рівненською митницею Міндоходів складено 11 протоколів про порушення митних правил (ПМП) на суму понад 3 млн. 149 тис. грн.

Працівниками ОУБК та МП в Рівненській митниці Міндоходів, спільно з оперативниками Служби безпеки України в Рівненській області проведено перевірку щодо незаконного ввезення на митну територію України іноземного обладнання, яке поставлялося Київським товариством з обмеженою відповідальністю для потреб Рівненської та Запорізької АЕС.

За результатами перевірки наданих матеріалів встановлено, що директором товариства на територію України товари ввозилися поза митним контролем, без проведення митного контролю та митного оформлення.

За даним фактом працівниками Рівненської митниці Міндоходів складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 484 Митного кодексу України. На даний час здійснюється провадження у цій справі.

Разом з тим, за даним фактом Рівненською митницею Міндоходів до Управління СБУ в Рівненській області спрямовано повідомлення про кримінальне правопорушення за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Про це повдомляє Рівненська митниця Міндоходів

tomat_green-01

626 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + 5 =