У жовтні начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков презентував абсолютно нову соціальну концепцію в Україні – рух «Тонка синя лінія». Це соціальний рух, спрямований на зближення громади й поліції, підтримку правоохоронців зі сторони небайдужих громадян. І ось уже в листопаді міжнародна благодійна організація «Надія в дії» звернулася до Управління патрульної поліції Рівного з пропозицією, спрямованою на підтримання фізичного здоров’я патрульних та їх родин.

І вже на цих вихідних Українська мобільна медична клініка упродовж двох днів розгорнула свою роботу на території Управління. Провідні медичні працівники здійснили обстеження, провели необхідну діагностику та надали вичерпні консультації усім бажаючим поліцейським та їх сім’ям.

Виразити підтримку та готовність допомогти патрульним мали на меті благодійники. І це їм вдалося. Адже охоронці порядку справді відчули та оцінили найкращими відгуками турботу та піклування до себе зі сторони медиків та організаторів акції.

Патрульні відверто зізнаються, що завантаженість на службі дійсно має вплив на їхнє здоров’я, натомість, часу попіклуватися про себе не завжди достатньо. Тому дуже приємно усвідомлювати, що в той час, коли ти дбаєш про спокій та порядок в місті, хтось дбає про твоє здоров’я і про твоїх рідних.

Висловлюємо щиру подяку за таку незвичну форму підтримку бойового духу поліцейських.

До слова, принципи #ТонкаСиняЛінія #ThinBlueLine :
Принцип перший: я намагаюсь не порушувати закон.
Принцип другий: я допоможу патрульному поліцейському, якщо це буде необхідно.
Принцип третій: символом «тонкої синьої лінії» я висловлюю повагу до патрульного поліцейського та очікую поваги до себе.

Повідомляє Патрульна поліція Рівного

1 383 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 7 =