фото ілюстративне з мережі ІнтернетЛюдина завжди турбується про свою долю, про успіх справ, здоров’я,  кохання. Її завжди цікавить майбутнє. Саме тому на Русі здавна з’явився звичай – гадати. Існує безліч способів ворожінь. Але, звичайно, самі цікаві і таємничі ворожіння бувають в Новорічну ніч, на Різдво або Водохреще. За народним звичаєм ворожили в ніч під Різдво (з 6 на 7 січня), на старий Новий рік (з 13 на 14 січня), на Водохреща (19 січня). Протягом двох святочних тижнів (після Різдва і до Хрещення) також можна було гадати на долю, на судженого, на народження дітей і т.д.

За старих часів для ворожіння дівчата вибирали “нечисті” місця – занедбані будинки, лазні, хліви, підвали, сіни, горища, кладовища. Ворожіння завжди вважали справою “небожеською”, тому ті, хто хотіли погадати, повинні були зняти з себе натільні хрести та пасок, розв’язати всі вузли на одязі, розпустити коси. Гадати прямували потайки: виходили з дому не перехрестившись, йшли мовчки, босоніж, в одній сорочці. Покривали обличчя хусткою, і замружувалисяся, щоб їх не впізнали, якщо хтось раптом по дорозі зустрінеться.

А ось до уваги рівнянок перелік особливих святкових видів ворожінь.

  1. Віщий сон

Дізнатися про те, хто буде судженим, можна таким способом. Наприклад, побачити його у віщому сні. Для того щоб приснився віщий сон, потрібно чистим гребінцем розчесати на ніч волосся, вимовити: “Суджений-ряджений, прийди до мене вбраний” і покласти гребінець під подушку. Перед тим, як заснути, потрібно постаратися уявити собі образ судженого. Для того, щоб побачити судженого у сні, можна також замість гребінця покласти під подушку карти – королів всіх мастей, крім пікового. Яку карту на ранок витягнеш – таким і буде твій майбутній чоловік. Якщо король “червоний” (бубновий або червовий), значить чоловік любити буде і поважати. А якщо “чорний” (хрестовий чи піковий), то життя ваше буде нелегким, нещасливим.

  1. Восковий малюнок

Про те, що чекає вас в майбутньому, можна дізнатися кількома способами. Ось, наприклад, один з них. Розтопіть віск у гуртку, налийте молоко в блюдце і поставте біля порогу квартири або будинку. Скажіть: “Домовий, господар мій, прийди під поріг попити молочка, поїсти воску”. З останніми словами вилийте в молоко розтоплений віск. А тепер уважно дивіться. Якщо побачите застиглий хрест, чекають вас у новому році якісь хвороби. Якщо віск “зацвіте” квіткою, то чекає вас заміжжя або у вашому житті з’явиться новий друг. Якщо покажеться звір, чекають вас переїзди, перельоти і далекі дороги. Якщо віск ляже зірочками, чекайте удачі на службі, у навчанні.

  1. Ворожіння по кільцю

Кладуть золоте кільце в стакан з водою і ставлять його на ніч на мороз (або в морозилку, якщо відлига). Вранці спостерігають результат. Замерзла вода без горбків означає бездітне життя. Скільки буде горбків, стільки і народиться синів, а якщо на замерзлій поверхні тільки ямки – чекай дочок.

Або ж інший. Треба взяти звичайний склянку з зовсім рівним дном, без всяких малюнків, налити в нього води і обережно опустити на середину кругле обручку, попередньо вичищене, потім треба дивитися через воду в середину опущеного кільця. І з закінченням деякого часу ви зможете побачити образ судженого. Ворожіння має відбуватися при свічках опівночі. Під час ворожіння дівчина повинна бути одна.
   4. Ворожіння на картах

Розкладіть карти сорочками вниз на 4 рівні купки. З першої знімайте карти доти, поки не з’явиться туз. Подивіться наступну за ним карту: якщо це знову туз, з’єднайте його з першим і відкрийте наступну карту: туз відправте до його «колегам», а будь-яку іншу карту — в біту (вона вам більше не знадобиться). Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти в купці тузи, що йдуть один за одним.

У результаті пошуків у вас може залишитися один туз, два, три, чотири. Загадане бажання виконується у володаря 4 тузів, 3 тузи передвіщають швидке виконання бажання, 2 тузи, навпаки, — нескоро, а один — немає ніяких надій. Не впадайте у відчай, якщо карти показали вам зовсім не те, що хотілося. На «чотири тузи» можна загадувати будь-які бажання, і одне з них обов’язково здійсниться.

  1. Ворожіння на вікнах

Вийдіть на вулицю ввечері, коли вже добре стемніє. Подумки загадайте питання, що цікавить, повернувшись до будинку спиною. Потім оберніться і порахуйте скільки світиться вікон, які можете побачити. Парне число говорить про позитивні відповіді, непарне — про негативні.

  1. Ворожіння для заміжніх

У склянку наливають воду і на приготованому заздалегідь листку паперу пишуть ім’я коханки чоловіка. Тут же повинні бути приготовлені ложка солі і запалена свічка. Сіль з ложки кидають в стакан і тут же запалюють від свічки аркуш паперу з ім’ям суперниці. Ложкою швидко перемішують сіль зі словами: «Якщо сіль швидше розтане, то мене чоловік не залишить, а папір догорить — їх любов перегорить». Потім дивляться: якщо сіль розтанула, а папір ще тліє, значить, чоловік залишиться зрештою з вами. Якщо ж навпаки, то чоловік рано чи пізно піде.

  1. Ворожіння на хлопця з календариком

Малюєш таблицю, щоб у ній було сім рядків і сім стовпчиків. У лівому стовпчику зверху вниз напиши всі дні тижня, від понеділка до неділі. У верхній сходинці – будь-які місяці, самі твої улюблені. У самому правому стовпчику зверху вниз напиши цифри від 1 до 7 і загадай імена семи хлопців, які тобі подобаються (можна також гадати і на одного хлопця з цією ворожкою). У порожніх клітинках напиши будь-які цифри, від 1 до 30 можна з повторами. Написала? А тепер найцікавіше. Дістань календарик і відзначай в таблиці ті дати, які збігаються з істиною. Наприклад, 8-е березня четвер. Коли відзначиш всі співпадаючі дні, приступаємо до тлумачення цього гадання на любов хлопця. Значення цифр від 1 до 7 які розташовані в правому стовпчику, ти можеш придумати сама або скористатися нашою схемою: цифра «1» означає любов, «2» – байдужість, «3» – надію на відносини, «4» – його запрошення на побачення, «5» – він вже зайнятий, «6» – прийдешній крах відносин, «7» – його швидкий від’їзд. Якщо на одній з рядків виявилася правильна дата, значить, збудеться саме ця строчка. Якщо збіглося кілька суперечливих рядків, ти можеш перегадать або вибрати той варіант, який сподобався.

8. Ворожіння на кохання хлопця з графіком

Це захоплююче ворожіння перетворить твоє ім’я та ім’я твого обранця в дві лінії, по дорозі і перетинанню яких ти дізнаєшся ваше спільне майбутнє. Для початку напиши ім’я та прізвище свої і хлопця. Викреслюй букви, які збігаються в твоєму і в його імені та прізвища. Наприклад, в іменах «Олена Коптєва» і «Сергій Петров» збігаються літери «е», «е», «е», «о», «в», «п». Тепер малюй дві осі: «ікс» (горизонтальна»і«ігрек»(вертикальна). Бачиш, як математика допомагає в любовних справах! Далі малюй по одній лінії на кожного з вас (для зручності – різними кольорами), з таким обліком, щоб вони обидві виходили з однієї точки (нехай це буде «нуль»). Малювати графіки треба так – кожного не закреслена (не збігається) буква означає рух на один розподіл вперед, вправо. А кожна закреслена (що збігається) буква означатиме рух по діагоналі вправо -вгору, теж на один розподіл. Намалювала дві лінії? Тепер дивись: якщо лінії один раз перетнулися і далі розійшлися, значить, вам не судилося бути разом. А якщо лінії йдуть разом, значить, хапай цього хлопця – він твій.

9. Ворожіння на любов хлопця по паличкам і буквах

Для початку вибери зі свого оточення трьох хлопців, чиї почуття до себе ти хочеш дізнатися. «Пронумеруй» цих хлопців таким чином, щоб у першу був номер нуль, у другого – номер один, у третього – номер два. Тепер давай запишемо самі почуття, наприклад: любов, байдужість, страждання, тягу, повагу, ревнощі, образу. Дивись, яка абревіатура у нас вийшла: ЛРСТУРО. Пиши ці букви зверху вниз, щоб вийшло сім рядків. Напроти кожної буковки малюєш палички, скільки хочеш. У процесі малювання ти можеш подумки сформулювати питання або уявляти собі хлопців, на яких ти думаєш. Всі рядки заповнені паличками? Тепер підраховуй їх таким чином: викреслюй кожні три. Якщо все палички викреслені, тобто їх кількість виявилася кратним числу «3», пиши навпроти такої строчки цифру «0». Якщо залишилася одна паличка, пиши цифру «1», якщо залишилися дві – відповідно пиши цифру «2». Вуаля – тепер ти знаєш, як обрані тобою хлопці до тебе ставляться!

10. Ворожіння на любов хлопця на картах

Відклади ручку-папірець і берись за карти – зараз почнеться найцікавіше! Хочеш дізнатися, як сильно тебе любить твій обранець? Не питання – зараз все буде, навіть у відсотках. Бери колоду карт і тасуй її пару хвилин, при цьому уявляючи собі обличчя коханого. А тепер розкладай карти обличчям до себе попарно, тобто кожні дві карти кладеш поруч і окремо від наступної пари. Тобі потрібно знайти ті пари карт, гідність яких збігається. Прибери несовпавшіе пари, вони нам більше не знадобляться. Тепер зодягнутися любов хлопця у відсотки з таким розрахунком, що дві збіглися шістки складають 5%, дві збіглися карти номіналом від сімки до короля означають 10%, а два туза дадуть 20%. Підрахувала суму? Якщо вийшло менше 30% – ваші з хлопцем відносини не міцні. Від 30% до 40% говорять, що надія є. Від 40% до 60% сигналізують про велику силу його любові до тебе. А якщо сума відсотків перевалює за 60%, можеш вже доглядати собі весільну сукню.
Насправді, ворожіння на любов хлопця не повинні замінювати тобі реальне життя. Пам’ятай, що тільки в твоїх силах розпалити любов у серці коханого, а ворожіння нехай мотивують тебе і показують тільки хороші результати!

Підготувала Лариса Качановська

998 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + два =