За інформацією вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації області (коледжів, училищ), на вступ вже подано 5107 заяв. Минулоріч кількість заяв сягала 5789
Найбільш популярними стали: Рівненський коледж НУБіП − 601 заява, Рівненський автотранспортний коледж НУВГП − 587 заяв, Технічний коледж НУВГП − 582 заяви, Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП – 421 заява.
Серед коледжів недержавної форми власності найбільше заяв подано до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу − 285 заяв.
Спеціальності, які цьогоріч користуються попитом:
У Рівненському автотранспортному коледжі НУВГП найбільше заяв подано на спеціальність «Автомобільний транспорт (Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів)» – 2,78 осіб/місце, найменше – «Транспортні технології (організація та регулювання дорожнього руху)» – 1,1 осіб/місце.
У Рівненському коледжі НУБіП найбільше заяв подано на «Інженерія програмного забезпечення» – 7,9 осіб/місце, найменше – на «Будівництво та цивільна інженерія» – 1,7 осіб/місце.
У ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» найбільше заяв на «Готельно-реcторанна справа» – 4,2 особи/місце, найменше – на «Фінанси, банківська справа та страхування» – 2,55 осіб/місце.
У Технічному коледжі НУВГП найбільший конкурс на «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» – 3,88 осіб/місце, найменший – на «Екологія» – 1,05 осіб/місце.
У Рівненському економіко-технологічному коледжі НУВГП найбільше заяв подано на «Дизайн» – 3,45 осіб/місце, найменше – на «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» – 1,54 особи/місце.
У Рівненському державному базовому медичному коледжі найбільше – на «Фармація» – 3,3 особи/місце, найменше – на «Стоматологія (стоматологія ортопедична)» – 1,2 осіб/місце.
Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА
Теґи:
182 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + один =