preview1За п‘ять місяців поточного  року до Державного бюджету надійшло 18,2 млн. грн. акцизного податку, що на 4,8 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період торік. Доведений індикативний  показник виконаний на 107,1 відс., незважаючи на те, що два основні платники акцизу – ДП «Зірненський спиртзавод» та ДП Шпанівський ЕЗХЕ не здійснювали виробництва та реалізації спирту.

        До місцевих бюджетів надійшло 68,6 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами і майже 5 млн. грн. за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами та ще півмільйона за ліцензії на право виробництва спирту та оптової торгівлі алкогольними напоями.

       У травні до Державного бюджету надійшло 5,6 млн. грн. акцизного податку, до місцевих бюджетів -19,4 млн.грн.

       Як повідомляє начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Віктор Левченко, на території області зареєстровано 1640 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність, відповідно до 5236 діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

         Протягом січня-травня видано 2161 ліцензію (на 59 більше, ніж за аналогічний період минулого року). З них: на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 1170, на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 991. Анульовано дію 198 ліцензій, через несвоєчасне перерахуванням суб’єктами щоквартальної плати за ліцензії, призупинено дію 66 ліцензій.

 Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Жителі Рівненщини перетинатимуть кордон за спрощеним порядком

Працівники ДАІ Рівненщини за десять днів склали 166 адмінпротоколів на водіїв-перевізників

Заява міського голови про об’єднання територіальних громад навколо міста Рівного

У Рівненській області готуються до осінньо-зимового опалювального періоду tomat_green-01

555 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − один =